Stále nevíte, jak na diagnostiku školní zralosti, když na třídě máte 28 dětí?

Teorii máte načtenou, ale v praxi si jistá nejste?

2x ročně vytáhnete záznamové archy a odškrtáte nepřeberné množství políček?

Diagnostika vám nedává smysl a děláte ji jen pro inspekci?

Chcete to změnit?

Vydejte se na 2měsíční jízdu a poznejte, jak diagnostiku školní zralosti zvládnout s úsměvem na rtu a bez stresu.

Zjistěte jak na diagnostiku školní zralosti a individualizaci, když máte na třídě až 28 dětí.
Zorientujte se v nepřeberném množství informací o školní zralosti a získejte přehled toho nejdůležitějšího, co ihned využijete ve své praxi.
Přesvědčte se, že diagnostika a příprava na školu není jen o nudném vyplňování pracovních listů (v případě dětí) a záznamových archů (v případě paní učitelek). 

Společně projedeme 4 oblastmi:

Pojmům jako grafomotorika, oromotorika, vizuomotorika nebo lateralita se vyhýbáte obloukem? 

Na jednoduchých příkladech vám ukážu, že se není čeho bát. 

 

Cestou se zastavíme také u hrubé a jemné motoriky a povíme si o návycích při kreslení. Že o správném úchopu tužky už víte? Nebojte, pouze o něm to zdaleka nebude.

 

Nejdelší zastávku si uděláme u psychické oblasti.

 

Dozvíte se jak a proč rozvíjet řeč, pozornost, myšlení a paměť, sluchové i zrakové vnímání, předmatematické představy, vnímání času a prostoru.

 

V této oblasti najdete mnoho jednoduchých aktivit vhodných k procvičování i diagnostice. Nejde jen o pracovní listy, ale aktivity, kterými si zpříjemníte třeba pobyt venku.

 

Mimochodem - napadlo vás diagnostiku školní zralosti přenést na zahradu nebo do lesa?

 

Je velký rozdíl mezi schopností učit se a schopností chodit do školy!

 

Ve škole nejde jen o čtení, psaní, počítání, ale o obrovskou sociální interakci, která může být pro děti náročná.

 

 

Pracovní předpoklady a návyky je oblast, o které se v příručkách o školní zralosti příliš nedočtete. A přitom je nesmírně důležitá

 

Získejte srozumitelné a ucelené informace o diagnostice školní zralosti
a ihned je využijete ve své každodenní praxi učitelky MŠ.

 

Na cestě vás čeká:

0

krátkých, srozumitelných  a praktických videí.

 

Videa nejsou zbytečně dlouhá, nečekejte omáčku okolo, ale vypíchnutí toho nejdůležitějšího a nejzajímavějšího. 

0

jednoduchých her.

 

Diagnostika není vyplňování pracovních listů u stolečku. Většina aktivit lze dělat venku a nepotřebujete k nim žádné speciální pomůcky.

0

pracovních listů.

 

Pracovní listy v kurzu najdete také. Jejich cílem je usnadnit vám práci tak, abyste nemusely hledat obrázky nebo jiné pomůcky.

Využijete je také jako oporou u dětí, které ji potřebují.

Ve 4 oblastech se dozvíte co a jak diagnostikovat.

Bonusová videa a materiály

vám cestu školní zralostí doplní. 

Jak zvládnout diagnostiku, když mám na třídě 28 dětí?
Diagnostiku jsem "rozporcovala" do 5 týdnů, během kterých vás diagnostikou předškoláků provedu. Každý den se pomocí “minutovky” zaměříme na určitou dovednost. Vy dostanete jasný, konkrétní návod. Budete přesně vědět co, kdy, kde a jak diagnostikovat.
Příručka k online kurzu
K online kurzu získáte Příručku, ve které najdete to nejdůležitější, co se v kurzu dozvíte (tzv. "výpisky), odkazy na aktivity a hry, pracovní listy, přepisy videí. Do Příručky si můžete značit vlastní poznámky.
Hodnotící tabulky.
Zaznamenejte si výsledky diagnostiky celé třídy do přehledné tabulky. Nemusíte listovat portfolií 28 dětí. Stačí mít při ruce pár listů.
Individualizace x individuální práce s dítětem.
Díky diagnostice můžeme individualizovat. Nepleťte si individualizaci s individuální práci s dítětem.
Vzdělávání dětí s odlišným mateřským jazykem
Nejdůležitější informace o vzdělávání dětí s OMJ včetně tipu na jazykovou diagnostiku.
Komunikace s rodiči.
Komunikace s rodiči nepatří mezi nejoblíbenější činnosti učitelky MŠ. V bonusovém videu najdete pár tipů, jak se na komunikaci s rodiči připravit a jak rozhovor vést.
Zpráva MŠ o dítěti pro poradnu.
Přestaňte si lámat hlavu se sepsáním zprávy pro poradnu. Nesnažte se použít co nejvíce “škaredých” slov a cizích pojmů. Napište svůj pohled na dítě.
Dítě s odkladem školní docházky v MŠ
Dozvíte se, zda pro tyto děti (ne)vypracovávat písemný plán a zda (ne)dostanete z poradny zprávu z posouzení školní zralosti.
Zásobník her a aktivit.
Všechny hry, aktivity a pracovní listy na jednom místě.
Záznam webináře o diagnostice školní zralosti a pedagogické diagnostice v MŠ.
Další užitečné informace o školní zralosti.
Legislativní ukotvení diagnostiky školní zralosti, tipy na články, e-booky a další užitečné informace.
První kurz paní Zajícové, který byl zahájen na podzim 2020, jsem přivítala s velkým očekáváním. Vyplatilo se. Celý kurz byl naplněn hotovou palbou informací, příkladů z praxe, přehlednými ukázkami pracovních listů a námětů k činnostem. Osobní přístup paní Zajícové je úžasný, lidský, optimistický a vždy pozitivní. A to je zkrátka nakažlivé. Zároveň jsem si utřídila všechny své dosavadní znalosti. Mohu lépe komunikovat s rodiči o školní zralosti a připravenosti jejich dětí. Na druhý jarní kurz se už teď moc těším. Vylepšení je vidět a celé schéma bude přehlednější a ucelenější. Kurz doporučuji všem paním učitelkám, ať už začínajícím nebo zkušeným, které vzdělávají předškolní děti v mateřských školách, skupinách, a připravují je tak na další důležitou etapu jejich života, a to na základní vzdělávání. Dovolím si myšlenku. Tím, že nám záleží na kvalitním vzdělávání a hodnocení předškolních dětí, tím rozvíjíme sami sebe. Kurz hodnotím jedním slovem jedinečný.
Denisa VíškováUčitelka MŠ
Kurz Diagnostika školní zralosti velmi doporučuji nejen začínajícím učitelkám, ale i učitelkám s velkou praxí. Paní školitelka je velmi příjemná, umí moc hezky vše vysvětlit a natočená videa s návodama jsou krátká a jasná. Veškerý materiál je přehledný s jasným popisem, jak s ním pracovat. Paní školitelka má velkou praxi a je vidět, jak jí práce baví a že všechny věci, co vám předá již má vyzkoušené a její nápady jsou k nezaplacení. Já jsem v této problematice trochu plavala a nevěděla jsem občas co a jak. Díky školení se cítím jistě a děti aktivity baví. Velký plus je, že se i na ni můžu nejen při školení obrátit z dotazem a to je pro mne velmi vzácné a důležité. Kdo si v této problematice není úplně jistý, nebo chce najít nové způsoby a nápady na práci, tak tento kurz je pro vás ten pravý. Užijte si ho a vstřebávejte informace jako houba 🙂
Lenka BraňkováUčitelka MŠ

Co vše získáte?

  • Dvouměsíční přístup do členské sekce webu Předškolní poradny, která je nabitá praktickými informacemi o školní zralosti.
  • Obsahuje videa, náměty na aktivity, pracovní listy a mnoho dalšího.
  • Přístup se Vám otevře ihned po zaplacení objednávky (po připsání peněz na účet prodejce) a bude vám ukončen za 2 měsíce (62 dnů).
  • Kurzem procházíte svým vlastním tempem. Veškeré materiály jsou vám k dispozici po celou dobu kurzu 24 hodin denně.
  • Chcete přesně vědět CO a hlavně PROČ u dětí nejen diagnostikovat, ale hlavě rozvíjet pomocí jednoduchých her, které budou bavit nejen děti, ale i vás?
  •  
  • Chcete zjistit, co se může stát, když některou z oblastí podceníte? 
Získala jsem spoustu informací a rad, které využiji v praxi. Jako bonus spousta materiálu. Teď vím, na co se zaměřit ve výuce, co procvičovat a jak si naplánovat diagnostiku. I jak ji i přehledně vést. Suprové jsou pětiminutovky. Kurz mi opravdu pomohl. Výhodou je, že si časově vše zhlédnu podle své potřeby. Můžu se vracet k videu i několikrát během kurzu. Pro mne nejlepší KURZ!!! Paní lektorka Marcelka - příjemná, usměvavá, lidská a mluvila tak, aby ji každý rozuměl (žádné odborné názvy). Prezentace kurzu (videa a materiály na webu) byly vyhovující. I když dnes jsem nakoukla pod pokličku nově připravovaného kurzu a nový kabát se povedl, skoro závidím, že nejsem přihlášená.
Martina BaierováUčitelka MŠ
Díky kurzu jsem si výborně utřídila jednotlivé oblasti, které jsou z hlediska školní zralosti a vývoje dítěte sledovány. U každé oblasti bylo několik vynikajících tipů, jak děti nejen diagnostikovat, ale i rozvíjet. Krásně zpracované pracovní listy mi posloužily jako vodítko a inspirace. Díky nim se nám s kolegyní podařilo zachytit u několika dětí nerovnoměrný vývoj a nastavit tak přiměřenou podporu. Nejvíce ze všeho mi pomohl "návod", jak se připravit na konzultaci s rodiči s tématem: přešetření školní zralosti. Letos to tedy proběhlo ve vzájemné shodě, porozumění a s hřejivým pocitem na profesní duši:) Paní Zajícová je nesmírně milá, empatická, vše vysvětluje odborně, ale velice lidsky. Už se těším, až vymyslí nějaký další kurz!!!
Mgr. Kateřina LangmaierováUčitelka MŠ

Neváhám, tohle chci!

Cena dvouměsíčního online kurzu včetně bonusů je 2000 Kč.

Naskočte do kurzu a diagnostika pro vás bude hračka.

Cena je uvedena včetně DPH.

Kurzem prošlo

0
spokojených pedagogů
Kurz mě velmi mile překvapil, spousta, ale opravdu spousta materiálů, které využívám nejen při diagnostice, ale ve své denní práci, přihlásila jsem se protože jsem absolvovala nejprve kurz zdarma a paní Zajícová mi byla velmi sympatická, to ještě vždy ovlivní i celý kurz, výborná komunikace, mám koupeno prakticky vše, co paní Zajícová nabízí, můžu kurz vřele doporučit jak začínající učitelce, tak učitelce s praxí, jsem ráda aktivní a učím se nové věci, pomůže utřídit si co je důležité, za svoji praxi jsem nenašla obsáhlejší kurz, který nabídl takové množství materiálů do praxe, ještě jednou děkuji.
BernardováUčitelka MŠ
Kurz od paní Marcely Zajícové Diagnostika školní zralosti byl jeden z nejlepších kurzů, které jsem absolvovala. Kurz mi přinesl neskutečné množství ucelených informací, spoustu materiálů, nápadů a pěkných obrázků, které využívám při své práci. Byl přehledně zpracovaný do jednotlivých oblastí. Přínosná videa, kde je vše názorně vysvětleno i ukázáno. Celý kurz je srozumitelný, žádné odborné názvy. Nemusíte být někde v daný čas, až se Vám to hodí, tak se přihlásíte a poslechnete si nové věci. Určitě všem kolegyním doporučuji, nebudete litovat. Paní Marcelka je velmi milá a "vyzařuje" z ní jen samé pozitivum. Vždy jsem si u kurzu odpočala 🙂
Iveta VítkováUčitelka v MŠ

Jak to vypadá uvnitř kurzu?

Na kurz jsem se moc těšila, protože jsem si chtěla utřídit systém a metodiku diagnostiky. Získala jsem odborně připravený materiál k práci s dětmi ve všech diagnostikovaných oblastech včetně záznamových tabulek. Mám vše vytisknuto, utříděno a v případě potřeby vím, kam sáhnout. A kdyby za mnou přišla kolegyně, která by hledala v diagnostice dětí systém a odborně a stručně zpracovanou metodiku, určitě bych jí doporučila tento kurz. Oceňuji také to, že na FB skupině bylo možné komunikovat, že zde byla zpětná vazba a jsem vděčná za sdílení zkušeností kolegyň z praxe. A odezva na případné dotazy byla skoro okamžitě, smekám před Vámi, jak to vše zvládáte :-))). Jsem ráda, že jsem mohla být součástí této skupiny a těším se na pokračování.
Jarka PorzerováUčitelka v MŠ
Chci Vám velmi poděkovat nejen za praktický webinář Diagnostika školní zralosti, ale i za nyní probíhající webinář Školní zralost pro učitelky MŠ :). Jsem naprosto nadšená, jak lze takto obsáhlé téma srozumitelně předat dál - vše tak hezky a jasně řečeno, zároveň hned i s příklady uvedením do praxe :). Jsem opravdu ráda a vděčná, že si díky Vám toto téma mohu příjemnou cestou sjednotit a mít v něm větší a jasnější přehled :).
Lenka JůzováUčitelka MŠ

Je kurz vhodný pouze pro začínající učitelky?

Na to vám nejlépe odpoví absolventky kurzu:

Ač v MŠ pracuji přes 30 let, takto podrobný, konkrétními a praktickými informacemi nabitý kurs jsem ještě neabsolvovala. Líbily se mi pracovní listy – obsahem i výtvarným zpracováním, super jsou tabulky – ve školce 2. rokem zapisujeme do diagnostických tabulek od J. Bednářové, ale při studiu Vašeho kursu jsem zjistila, že tam schází zdiagnostikovat řada praktických oblastí. Tak jsem si vytvořila kompromis – 3x ročně zaznamenám diagnostiku do odhlasovaných tabulek, ale pro sebe si zaznamenávám ještě pozorování do Vašich tabulek (a už se zapracovala i moje třídní kolegyně). Sice nesplním všechny oblasti, protože nemám předškoláky, ale po letech praxe již zvládnu některé úkoly upravit vhodnému věku dětí :-). Výhodou určitě byl dostatečný časový prostor kursu, k videím jsem se mohla kdykoliv vracet, fajn byly bonusy – např. od p. psycholožky z PPP nebo od logopedky. Přínosem také byly rady o diagnostice kdykoliv během dne (např. na vycházce si s dětmi povídám pravidelně, ale nenapadlo mě vytvořit z toho diagnostický výstup), řada poznatků mě dříve nenapadla, hned jsem je vyzkoušela s dětmi a potvrdila jsem si tím Vaše zkušenosti, postřehy a rady (např. porovnání – skládání klasických puzzlí a rozstříhaného obrázku). Ze všech informací jsem vytvořila pro potřeby své a naší MŠ „knihu“ (manžel mi zakroužkoval), kolegyně v době uzavření škol dostaly za úkol prostudovat (některé již znaly Vaší poradnu), zájem projevil i náš ředitel (sponzoroval mi kurs, tak se zajímal, jaké jsou výstupy :-)). Určitě bych Váš kurs doporučila všem učitelkám bez rozdílu věku a délky praxe. Výhodou určitě byla také možnost vzájemné výměny zkušeností, postřehů na chatu společné skupiny.
Jana BártlováUčitelka MŠ
Pro naše nové začínající kolegyně jsou Vaše postřehy a doporučení velice přínosné a pro starší kolegyně zase smysluplné pro upevnění svých znalostí a vědomostí. Jsem moc ráda za Vaši úžasnou a propracovanou prezentaci, kterou obohacujete mnohé kolegyně.
Anna KrajíčkováUčitelka MŠ
Dobrý den, Váš kurz byl pro mne přínosem naprosto ve všem, vše jste měla přehledné, spoustu pomůcek, které se opravdu využijí při diagnostice předškoláka. Učím již 35let a Váš kurz mi zase vše osvěžil a krásně srovnal. Děkuji.
KafkováUčitelka MŠ
Paní Marcelo, jste neskutečná žena, v tom nejlepším slova smyslu :-). Děkuji poprvé a určitě né naposledy, za to, že i v mých 51 letech jste mě dodala novou energii, jako ve školství už dlouho nikdo.. naposledy vlastně pan Herman_:-)
Šárka Hraničková Učitelka MŠ
Tento úžasný kurz vřele doporučuji nejen těm, kteří v mateřské škole nebo přípravné třídě teprve začínají pracovat, ale i těm, kteří již s dětmi nějaký ten čas pracují a hledají další inspiraci a motivaci. Tento kurz mi pomohl utřídit jednotlivé vědomosti, které jsem kde nasbírala a najednou vše začalo mít hlavu a patu. Vyhovoval mi i systém kurzu, kdy jsem nemusela být připojena v daný den a hodinu, ale mohla jsem si jednotlivá videa procházet podle svých časových možností. Vše bylo jasně a srozumitelně vysvětlené a hlavně vycházelo z praxe. A pozitivní přístup paní Zajícové, chuť něco dělat (a dělat dobře a smysluplně) je opravdu nakažlivá. A velmi oceňuji množství nápadů a materiálů, to je k nezaplacení. Takže NEVÁHEJTE a přihlašte se.
Štěpánka KomůrkováUčitelka v přípravné třídě

Proč zrovna já?

Jsem pedagog - praktik, chci  Vám předat informace, které ihned využijete v praxi učitelky MŠ. 

Moc děkuji za tento kurz, vřele doporučuji všem! Dokonale srozumitelně a pozitivně předávané zkušenosti z praxe, spousta hotových materiálů ke stažení, skvěle připravené návody i pro práci s rodiči... Velmi oceňuji možnost vracet se k videím a textům v delším časovém úseku a v době, kdy se mi to hodí. Hlavním přínosem kurzu je pro mě získané členství ve facebookové skupině Předškolní poradna, odkud získávám od paní Zajícové veškeré aktuality k mimořádným opatřením (přeložené do lidské) řeči ještě dříve, než mi dorazí do datové schránky. Smekám a děkuji!
Pavlína Lužová Ředitelka soukromé MŠ
Dobrý den paní Marcelko, jsem již od dopoledne stále na Vašich videjkách a nejde a nejde se od toho odpoutat. Jsem, tak strašně ráda, že jsem měla tu příležitost být na těchto online kurzech. Máte v sobě tolik a tolik pozitivního, že jak říkám, stále koukám a dělám si poznámky. Vím, že zítra opět se přihlásím a budu koukat opět a zase 🙂
Andrea ŠimíkováUčitelka MŠ
Tento kurz mi udělal ve věci diagnostiky jasno, už to není takové to odškrtávání kolonek. Byť s dětmi dělám spoustu věcí, nebyla jsem si jistá teorií (co, kam, proč). Ještě to sice není úplně ono, ale jsem sebejistější a klidnější. Např. dnes mi děti začaly pískat do rytmu písničky (neskutečně čisté, pravidelné, rytmické, sborové pískání). Bylo to úžasně spontánní, šest předškoláků pískalo a tři mladší děti poslouchaly, do toho se ozval sedmý předškoláček, že ve školce nepískáme. Malinko jsem se zarazila, v první chvíli jsem nevěděla, jak z toho ven. Ano, nepískáme, to je pravda. Děti mě rozpačitě poslouchaly a posmutněly a v tom ze mě jasně vypadlo, že jsme právě provedly dechové cvičení, které je velmi důležité pro správný rozvoj řeči (mám předškoláky s vadami řeči). Reakce dětí byla úžasná. Takže shrnuto, díky vašemu kurzu jsem si ujasnila, že když s dětmi budu něco dělat, klidně i nepovoleného nějakými pravidly, jsem schopná si to obhájit. Byla jsem šťastná, že děti začaly opět zářit a chtěly další písničku. Rozhodně bych kurz doporučila pro ucelené informace, výstižné a srozumitelné podání s názornými příklady. Co se týká původního formátu - hodně jsem se v něm ztrácela a musela se hodně soustředit, abych našla souvislosti a nic nepřehlédla. Jsem typ člověka, který potřebuje i tištěnou verzi prezentace (vidět + slyšet). Moc mi pomohl FB, kde bylo vše přehledně pod sebou. Na konci kurzu, kdy jsem "pochopila" o co v diagnostice jde a jak to je, tak jsem začala chápat i původní formát kurzu a nevadilo mi tolik "překlikávání" přes odkazy. Nový formát mi přijde přehlednější, jasnější, poutavější a jak jsem už někde četla komentář kolegyně, láká mě si kurz zakoupit znovu.
MirkaUčitelka MŠ

Otázky a odpovědi

Má kurz akreditaci MŠMT?

Kurz není akreditován MŠMT.

Proč kurz nemá akreditaci MŠMT?

Ke kurzu se nemusíte připojovat v určitou hodinu, ale věnujete se mu v době, která vám nejvíce vyhovuje. Toto je účastníky kurzu velice pozitivně hodnoceno. Bohužel takový typ kurzu nelze akreditovat.

Kdy ke kurzu získám přístup?

Ihned po zaplacení. Pokud zaplatíte kartou - získáte přístup okamžitě. V případě bankovního převodu do dvou pracovních dnů.

Na jak dlouho získám ke kurzu přístup?

Přístup do členské sekce webu, ve které kurz probíhá, získáte na dva měsíce (62 dnů). Tipy na aktivity a pracovní listy budete mít k dispozici ve formátu PDF neomezeně.

Můžu si kurz zakoupit až o prázdninách.

Ano. Do kurzu můžete naskočit v době, která nejvíce vyhovuje vám.

Dostanu osvědčení?

Po ukončení kurzu vám ráda osvědčení vystavím.

Jak kurz objednám?

Dole na této stránce najdete objednávkový formulář. Vyplníte ho, odešlete (kliknete na tlačítko "Dokončit nákup"). Zaplatit můžete kartou. Pokud zvolíte platbu bankovním převodem, přijdou vám platební údaje na e-mail spolu se zálohovou fakturou. Po zaplacení vám automaticky přijde daňový doklad a e-mail s přihlašovacími údaji.

Dostanu fakturu?

Faktura je samozřejmostí. Přijde Vám zcela automaticky po úhradě objednávky. Potřebujete-li vystavit fakturu předem na IČ, napište mi na info@predskolniporadna.cz

Jak se do kurzu přihlásím?

Po úhradě objednávky vám přijde e-mail s přihlašovacími údaji. Přihlašovat se budete pomocí e-mailu uvedeného v objednávce a hesla, které vám dorazí v e-mailu.

Jak moc je kurz náročný? Budu ho stíhat?

Dva měsíce je ideální doba pro projití kurzem. Pokud byste nestíhali, je možné si kurz prodloužit.

Proč bych si měla kupovat kurz, když na internetu je o školní zralosti nepřeberné množství informací?

Právě proto. Všude je nepřeberné množství informací. Já Vám však nabízím to podstatné, co využijete v praxi učitelky MŠ. Nemusíte sjíždět desítky webů a přečíst hromadu knih. Vše najdete na jednom místě.  Vše, co Vám budu předávat, mám ověřeno ve své praxi.

Je kurz vhodný i pro rodiče předškoláků?

Kurz je vhodný  pro paní učitelky i pro pány učitele MŠ a studentky předškolní pedagogiky. Rodiče by v něm jistě našli inspiraci, ale primárně jsem ho tvořila pro předškolní pedagogy.

Moc si nerozumím s technikou. Zvládnu tento online kurz?

Určitě ano. Kurz je doplněn i o videonávody (jak se přihlásit, jak si změnit heslo, jak se v kurzu orientovat atp.) Nebudete-li si s něčím vědět rady, ráda vám pomůžu. V kurzu najdete videa, texty a dokumenty ve formátu PDF.
Dobrý den, kurz Diagnostika školní zralosti byl komplexní, jasný a konkrétní. Pro praxi mi byl a je užitečný právě svou přehledností a srozumitelností. Je pro mě dobře uchopitelný. Pro uvedené důvody bych ho doporučila právě kamarádce. Jste prostě skvělá :).
Ivana Hrbková
Dobrý den, kurz jsem absolvovala, abych si rozšířila znalosti. Pracuji jako učitelka v MŠ s dětmi 4-5 let. Máme za úkol malé mazlíky připravit na předškolní třídu. Chtěla jsem znát více o předškolácích. Byla jsem nadšená z přístupu i materiálů. Nejvíce oceňuji, že se jedná kurz od začátku do konce propojený s příklady z praxe. Z každého řádku i videa je cítit láska, profesionalita a velký cit pro práci s dětmi. Kurz jsem absolvovala před Vánoci, což je náročné období samo o sobě. Ale možnost, vrátit se k videům kdykoliv jsem potřebovala a rozfázovat si každý týden podle svých možností, byla naprosto skvělá. Do dnešního dne se stále vracím ke článkům i materiálům. Maximálně oceňuji i neustálý přísun informací, především v dnešní náročné době plné legislativních změn. Velmi děkuji a vřele doporučuji.
Milada Vágnerová
On-line kruz "Diagnostika školní zralosti" byl pro mě přínostný. Dříve byla diagnostika spíše jen zaškrtáním políček v "nějaké tabulce". Nyní mám tabulky přehledné a hodnotím skutečné kompetence, které děti mají zvládnout před vstupem do ZŠ. Údaje pak mohu lépe využít k další práci a rozvoji dětí. Rozdělení kurzu do několika týdnů mě umožnilo, shlédnout videa v čase, který mi vyhovoval. Videa pak i několikrát tak, jak jsem potřebovala a mohu se k nimi kdykoli vrátit. Paní lektorka připravila moc pěkné pracovní listy a nabídku činností a aktivit, které se dají použít i pro mladší děti. Kurz doporučuji i pro příjmené vystupování paní Zajícové a ochotu všechny dotazy zodpovědět a poradit.
Diana Vašáková

Pokud se chcete na něco zeptat, napište mi e-mail na 
info@predskolniporadna.cz.

Garance kvality

Hodně mi záleží na tom,
abyste byli spokojeni.
Každý jsme jiný, máme jiná očekávání. 
Proto nabízím garanci vrácení peněz. Pokud zjistíte, že online kurz pro vás není to pravé, do 14 dnů od koupě mi napište a já Vám bez dalších dotazů vrátím peníze zpět.

"Chtěla jsem Vám hrozně poděkovat, Váš kurz je hrozně věcný, srozumitelný, přehledný. A vy jste úžasně přirozená. Pracuji ve školce již několik málo let a díky Vám jsem začala na mnoho věcí nahlížet úplně jinak než nám říkali ve škole nebo "zkušenější" kolegyně, ale já to cítila jinak."
Ivana Murasová Učitelka MŠ
Přeji kolegyňkám, aby se jim v kurzu líbilo tak jako mě, protože já byla naprosto nadšená a vždy jsem se těšila na další lekce. Vše bylo přehledné s naprosto profesionálním a milým přístupem paní Marcelky. Mnoho materiálů jsem již ve školce použila, hlavně jsem se velice inspirovala v oblasti individuálního přístupu. Pořádně jsem nevěděla jak na to. Mám větší zkušenosti s dětmi staršího věku, protože jsem dlouholetá trenérka atletické přípravky. Ještě jednou tímto moc děkuji paní lektorce a přeju ji mnoho spokojených p. učitelek.
Marcela HerclíkováUčitelka MŠ

Objednávka